Zapraszamy na JOGĘ!

A może JOGA?? W promocyjnej cenie 50% za dwa pierwsze spotkania (czyli w sumie 10 zł)? Pierwsze w najbliższy piątek 23 września o 17.00 w "Kaktusie" :-)

Serdecznie zapraszamy na zajęcia JOGI, które w głównej mierze opierają się na pracy z ciałem w pozycjach, w których istotny jest oddech i odprężenie. JOGA jest odpowiednia dla osób w każdym wieku bez względu na poziom sprawności fizycznej czy rozciągnięcie. U nas mogą ćwiczyć PANIE i również PANOWIE. Zajęcia jogi mają bardzo korzystny wpływ na sprawność ciała, a szczególnie na nasz kręgosłup.
Zajęcia poprowadzi pani URSZULA SIENKIEWICZ - absolwentka Podyplomowych Studiów Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawskim, magister Wychowania Fizycznego; ukończyła między innymi kurs Vipassany nauczany przez S. N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina, tantry pod okiem Luchisa Pustoty i tajskiego masażu jogicznego z Kanyą Krongboon.
A oto kilka słów pani Urszuli na temat jogi: „Dzięki jodze odnalazłam nie tylko stabilność ciała i umysłu, ale też pewność siebie i zaufanie do wewnętrznego „ja”. Codzienna praktyka daje mi spokój i wyciszenie, a każde postępy – moje i moich uczniów, dają mi ogromną radość, satysfakcję i mnóstwo energii. Regularna praktyka doskonale koryguje wady postawy, dlatego podczas zajęć dużo uwagi poświęcam prawidłowemu ułożeniu ciała i kręgosłupa, aby każdy w pełni swoich możliwości odczuł korzyści płynące z jogi”.
...tak pięknie można mówić o jodze, ale jak to zwykle bywa - najpierw należy zrobić ten mały krok i - przyjść do klubu "Kaktus" na pierwsze zajęcia. Serdecznie zapraszamy!! :-)

© Klub KAKTUS - Białystok